نمایش دهنده ی مجموعه ی فلش علت داستان ترک کردن شروران اسپیدستر را فاش میکند.

پس از سه فصل مبارزه با ریورس فلش، زوم و ساویتار فقط طرفداران فلش نبودند که از مبارزه بری با اسپیدستر های شرور خسته شده بودند حتی تاد هلبینگ هم برای تغییر آماده بود.
هلبینگ در مصاحبه ای با سایت کمیک بوک نشان داد که برای قدرتمند کردن ویلن های اسپیدستر تلاش های زیادی صورت گرفته، پس این فقط یک مسابقه نبوده است.
او توضیح داد:

من فکر می کنم داشتن زوم و دنبالش ساویتار… می دونید. میتونم این احساس رو درک کنم.

معنی این حرف یعنی شما می خواهید چیزی را از نو بسازید، مانند یک قدرت جدید برای یک اسپیدستر شرور برای کارهای که می توانند انجام دهند.
اسپیدستر های شرور بخش بزرگی از کمیک بوک فلش هستند چیزی که شو آن را با توجه به ساختن هر کدام از آنها به عنوان چالشی برای بری عالی انجام داد.
ریورس فلش بدون اشاره به اینکه او فردی بود که مادر بری را به قتل رساند هم همان نیرو های اسپیدفورس را داشت.
زوم در فصل دو باعث شد که بری سرعت خود را از دست بدهد. در حالی که متوقف کردن سویتار در فصل آخر از همه سخت تر بود، او فقط یک اسپیدستر ساده نبود بلکه یک نسخه شرور از خود بری بود که همه ی حرکات تیم فلش را می دانست و در حین اینکه شو درحال دور شدن از اسپیدستر ها بود ،چیزی همراه با آشکار شدن the thinker در آخرین لحظات از نمایش قسمت اول فصل چهارم مورد اهمیت قرار گرفت.
هلبینگ در استفاده از اسپیدستر ها کمی وسواس به خرج داده و حتی از برگرداندن دشمن های قدیمی در آینده اجتناب کرده است. او می گوید که فینکر یک تبهکار خاص است که نمی خواهد اورا دوباره ببیند.
وی افزود:
“اما منظورم این است مطمئناً در فلش اسپیدستر هایی وجود داردند که قصد داریم کشفشان کنیم و آن ها را در شو می خواهیم”.
مانند ریورس فلش که یکی از شرور ها و اسپیدستر های مورد علاقه من است و از بودنش خوشحال می شوم.
می دانید منظورم چیست؟
من فکر می کنم که این سال بسیار سرگرم کننده بود و این بار نیازی نبود که به طور مداوم به ایده های جدیدی درباره اینکه چگونه یک اسپیدستر می تواند برای بری تهدیدی باشد فکر کنیم.
بنابراین، سرگرم کننده و در عین حال چالشی جدید است، اگرچه احساس می کنم وجود اسپیدستر ها در اسطوره شناسی شو هیچوقت تغییر نخواهد کرد.

فلش هر هفته، روز های چهار شنبه از شبکه CW پخش می شود.

دسته ها:

آنلایناخبار

اشتراک در شبکه های اجتماعی:

لینک های مرتبط:

نظرات:هنوز نظری ثبت نشده است

× برای پیوستن به بحث نیاز ببه ورود دارید

آخرین ارسالی ها

پربازدیدترین ها

تبلیغات


آیتم های تصادفی